ТОВ «Дойч Імпорт» є офіційним представником PLANET TECHNOLOGY CORPORATION в Україні.

Здійснює імпорт товару, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Будучи офіційним дистриб’ютором компанії PLANET, ми постійно підтримуємо в наявності на совєму складі асортимент найбільш популярних позицій, а також постійно здійснюємо постачання (авіа транспортом) обладнання кілька разів на місяць. Це дозволяє нашим замовникам отримати мережеве обладнання за мінімальними цінами і в найкоротші терміни.

PLANET Technology утворена в 1990 році на Тайвані та спеціалізується на розробці і виробництві WAN / LAN комунікаційного обладнання (промислового і бізнес сегменту).

Корпорація добре відома на світовому ринку телекомунікаційного обладнання. Вироблене обладнання протягом десятків років забезпечує надійну роботу в багатьох організаціях та промислових підприємств по всьому світу.

Продукції даної фірми властиві високотехнологічні рішення які за рівнем не поступаються досягненням провідних світових фірм-розробників. Ще у 1997 році корпорація отримала сертифікат ISO9002, який свідчить про те, що її продукція відповідає міжнародним стандартам якості.

Висока якість продукції Planet поєднується з помірними цінами, що не менш важливо для українського споживоча.

З 2021 року перелік виробленого обладнання помітно розширився, при цьому ціни, в порівнянні з аналогами інших виробників, залишилися конкурентоспроможні.

В Україні обладнання PLANET дуже добре зарекомендувала себе у таких сферах як: промислові мережі, відеоспостереження, бізнес сфера, банківський сектор, захист інформації та багато інш.

Серед отриманого від нас обладнання PLANET, наші клієнти високо цінять надійність та цінову сладову у наступних категоріях: промислові комутатори, медіаконвертери, PoE обладнання, IP камери, IP телефонія і багато іншого.

Пропонуємо вам відвідати наш окремий ресурс присвячений продукції PLANET TECNHOLOGY: